• Sebastian Baniak brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w wadze do 97 kilogramów

•  Jowita Wrzesień uplasowała się na 10 miejscu w kategorii wagowej do 57 kilogramów podczas Mistrzostw Europy Seniorek zawody odbyły się w Bukareszcie w Rumuni

• Nasi zawodnicy Jowita Wrzesień i Bartosz Zieliński trenowali wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 w Dąbrowie Górniczej

• Sebastian Baniak i Artur Sowa medalistami Pucharu Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym

•  Aleksandra Sowa - CSiR Dąbrowa Górnicza wygrywa rywalizację w kategorii wagowej do 73 kilogramów w Pucharze Polski Kadetek

• Wigilia 2018 (2018-12-21)

19 grudnia  zapaśnicy z Dąbrowy Górniczej mieli okazję spotkać się z trenerami przy wigilijnym stole.

• Dwa złote medale wywalczyły zapaśniczki z Dąbrowy Górniczej w międzynarodowym turnieju zapaśniczym "Czarny Bór Open".

Jowita Wrzesień 57 kg. - seniorka

Aleksandra Sowa 73 kg. - kadetka.

•  Artur Sowa i Sebastian Baniak brązowymi medalistami Pucharu Polski Juniorów w zapasach stylu wolnego. Tuż za podium uplasował się Nazar Danylo.

•  Niestety po przegranej pierwszej walce Jowita Wrzesień zakończyła rywalizację w Mistrzostwach Świata.

•  Nasza zawodniczka Jowita Wrzesień została powołana na Mistrzostwa Świata Seniorek które odbędą się w dniach 18-29.10.2018r. w Budapeszcie (Węgry)